Welcome to life forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome to life forum

Big Happy Family


+16
DeJa Vu
KuriAndrus
ATK
Onu Karel
lolita
Murdja
Adi King
Legionär
Blizzard
KOdanik
sraFLex
Kaidoxx
Hundiraev
KUKK
Dick Justice
birdshit
20 posters

    Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu

    birdshit
    birdshit
    Has a lot to say
    Has a lot to say


    Number of posts : 83
    Location : Estland
    Registration date : 2006-09-22

    Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu Empty Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu

    Post by birdshit Fri Nov 17 2006, 18:21

    Isiklikult sain paar päeva tagasi sõitu Audi S4's, millel peaks olema 2.2 turbo mootor, samuti ka quattro, loomulikult ka täisnahksisu ja korralik helisüsteem. Ning kui peale istusime ja sekundeid lugema hakkasime, jõudsime 4nda sekundini ja kiiruseks oli juba 100km/h - ning oh seda tõmmet, seljad olid tugevasti vastu istet ja näod naerul Very Happy . Kiirus muidugi kasvas, aga üks auto rikkus selle ära. Sõitsime veidike aega selle auto sabas ja läks 3s käik, 4-5rpm'i ja kadunud me olimegi.

    Soovitan, kui pakutakse, see on tõeline elamus- tõmme on lihtsalt liiga hea! Wink
    Dick Justice
    Dick Justice
    LUTITAJA
    LUTITAJA


    Male
    Number of posts : 904
    Age : 33
    Location : Pudelis
    Work : Notsu vaenlane
    Hobbies : learning, creaming, shaving
    Registration date : 2006-09-22

    Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu Empty Re: Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu

    Post by Dick Justice Fri Nov 17 2006, 20:01

    Paar päeva tagasi kui otsustasin ERNA retkele ehk linnast jala koju tulema hakata, siis oli mul suur au saada sõitu ühe väga vinge fordiga mitte tavalise fordi vaid SIERRAGA Twisted Evil
    avatar
    AdiKing
    Guest


    Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu Empty Re: Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu

    Post by AdiKing Fri Nov 17 2006, 20:15

    No ma olen saand sõita Opel Calibraga. Very Happy Peab ütlema et väga karmilt ikka rebis edasi ka kehaga ilusasti istmes kinni. Laughing Kena elamus oli. Sõitsime mingi 160Km/h.
    birdshit
    birdshit
    Has a lot to say
    Has a lot to say


    Number of posts : 83
    Location : Estland
    Registration date : 2006-09-22

    Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu Empty Re: Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu

    Post by birdshit Fri Nov 17 2006, 22:00

    Adi King wrote:No ma olen saand sõita Opel Calibraga. Very Happy Peab ütlema et väga karmilt ikka rebis edasi ka kehaga ilusasti istmes kinni. Laughing Kena elamus oli. Sõitsime mingi 160Km/h.

    Mis mootoriga? 2.0 110kW ? Või V6 Razz
    avatar
    AdiKing
    Guest


    Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu Empty Re: Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu

    Post by AdiKing Fri Nov 17 2006, 22:04

    See oli 2.0 jah kuskil 110Kw lähedal. Very Happy
    Dick Justice
    Dick Justice
    LUTITAJA
    LUTITAJA


    Male
    Number of posts : 904
    Age : 33
    Location : Pudelis
    Work : Notsu vaenlane
    Hobbies : learning, creaming, shaving
    Registration date : 2006-09-22

    Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu Empty Re: Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu

    Post by Dick Justice Sat Nov 18 2006, 12:47

    Siinkohal mainiksin et unistus oleks saada sõitu sellises autos nagu Shelby GT 500, see on ikkagi üks vingemaid ja ülimaid autosi aga kuna teema hõlmab millises autos sa sõitnud oled siis nabbrimehe BMW on ikkagi suht erk aparaat :pale:
    KUKK
    KUKK
    Needs to get out more
    Needs to get out more


    Male
    Number of posts : 516
    Age : 36
    Location : Metsaääre ja Tallinn
    Work : tudeng...
    Hobbies : Ilusad naised...
    Registration date : 2006-12-21

    Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu Empty Re: Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu

    Post by KUKK Thu Dec 21 2006, 14:42

    heh pojad......golf 1.4 cl :letmec: 44KW Laughing Laughing Laughing ja tee räägite mulle tõmbest Evil or Very Mad .Võin ka sõittu teha kes tahab Very Happy
    birdshit
    birdshit
    Has a lot to say
    Has a lot to say


    Number of posts : 83
    Location : Estland
    Registration date : 2006-09-22

    Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu Empty Re: Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu

    Post by birdshit Thu Dec 21 2006, 19:17

    Muide see vend selle S4-ga oleks mu klassivenna paar päeva tagasi traagiliselt hauda viinud. Crying or Very sad
    Hundiraev
    Hundiraev
    Needs Serious Therapy
    Needs Serious Therapy


    Male
    Number of posts : 827
    Age : 34
    Location : Estonia,Tallinn- Saaremaa
    Work : Student
    Registration date : 2006-09-21

    Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu Empty Re: Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu

    Post by Hundiraev Thu Dec 28 2006, 14:17

    Need on need võimsad masinad!
    Kaidoxx
    Kaidoxx
    Needs To Go To The Doctor
    Needs To Go To The Doctor


    Male
    Number of posts : 1187
    Age : 34
    Location : seal
    Work : õlinäpp ja torumees
    Hobbies : keevitaja
    Registration date : 2006-10-24

    Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu Empty Re: Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu

    Post by Kaidoxx Tue Jan 02 2007, 10:03

    jah jalutasin kord maantee ääres ja äkki tuliv üx auto ja peatus mine juures. ah et mis auto oli ve............. dodge viper
    ja siis tüli üx kena noor neiu välja ja küsis "tahad ka proovida seda masinat we.." aga mududst ja nii ma siis sõitsin natuke ja pärast siis see neiu kahmas põske ka natuke ja olingi õhtul jälle kodus....
    see oli ikka hea sõit küll....................
    aga jh opel vectra 1.8 kui sellega ikka gaasi annad siis on igemed paljad......... eriti siis kui esiklaasi ple ees
    Dick Justice
    Dick Justice
    LUTITAJA
    LUTITAJA


    Male
    Number of posts : 904
    Age : 33
    Location : Pudelis
    Work : Notsu vaenlane
    Hobbies : learning, creaming, shaving
    Registration date : 2006-09-22

    Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu Empty Re: Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu

    Post by Dick Justice Tue Jan 02 2007, 12:08

    rockyboy3 wrote:jah jalutasin kord maantee ääres ja äkki tuliv üx auto ja peatus mine juures. ah et mis auto oli ve............. dodge viper
    ja siis tüli üx kena noor neiu välja ja küsis "tahad ka proovida seda masinat we.." aga mududst ja nii ma siis sõitsin natuke ja pärast siis see neiu kahmas põske ka natuke ja olingi õhtul jälle kodus....
    see oli ikka hea sõit küll....................
    aga jh opel vectra 1.8 kui sellega ikka gaasi annad siis on igemed paljad......... eriti siis kui esiklaasi ple ees

    Kuule kas see kena noor neiu on SUUR ANU????
    sraFLex
    sraFLex
    Just Started
    Just Started


    Male
    Number of posts : 13
    Age : 36
    Location : Tallinn, (Saaremaa)
    Work : student
    Registration date : 2006-12-19

    Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu Empty Re: Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu

    Post by sraFLex Fri Jan 19 2007, 21:26

    Erilises sportautos pole olnud aga kõige mõnusam tundub siiamaani Subaru Outback väga vaikne, mugav ja stabiilne lausa lust oli selle rooli keerata. Mootor oli 2.5 boxer ja automaat kastiga, mis polnud sugugi halb spordi peale pannes lausa hüppas mõõda sõidul. Lasi 6000 rpm-ini mootoril minna.
    KOdanik
    KOdanik
    Needs Serious Therapy
    Needs Serious Therapy


    Male
    Number of posts : 909
    Age : 36
    Location : Maa
    Work : tudeng/laborant
    Registration date : 2006-12-10

    Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu Empty Re: Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu

    Post by KOdanik Sun Jan 21 2007, 18:04

    rockyboy3 wrote:jah jalutasin kord maantee ääres ja äkki tuliv üx auto ja peatus mine juures. ah et mis auto oli ve............. dodge viper
    ja siis tüli üx kena noor neiu välja ja küsis "tahad ka proovida seda masinat we.." aga mududst ja nii ma siis sõitsin natuke ja pärast siis see neiu kahmas põske ka natuke ja olingi õhtul jälle kodus....
    see oli ikka hea sõit küll....................
    aga jh opel vectra 1.8 kui sellega ikka gaasi annad siis on igemed paljad......... eriti siis kui esiklaasi ple ees

    Ega ma juhuslikult ei tea seda Vectrat? Very Happy
    Blizzard
    Blizzard
    audiclub.ee


    Male
    Number of posts : 192
    Age : 36
    Work : LKK & AS SK
    Registration date : 2007-01-24

    Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu Empty Re: Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu

    Post by Blizzard Wed Jan 24 2007, 21:17

    Üks vingemaid oli kindlasti CADILLAC, millega sõitnud, kenad hääled ja veel parem minek, hääled eriti veel siis kui sumpsi all polnud. mootorik on autol 4.9, nagu GAS 53... ehk siis sigalahe aparaat, ameeriklased ikka oskavad masinaid teha, RESPECT neile!
    Dick Justice
    Dick Justice
    LUTITAJA
    LUTITAJA


    Male
    Number of posts : 904
    Age : 33
    Location : Pudelis
    Work : Notsu vaenlane
    Hobbies : learning, creaming, shaving
    Registration date : 2006-09-22

    Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu Empty Re: Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu

    Post by Dick Justice Thu Jan 25 2007, 11:48

    Blizzard wrote:Üks vingemaid oli kindlasti CADILLAC, millega sõitnud, kenad hääled ja veel parem minek, hääled eriti veel siis kui sumpsi all polnud. mootorik on autol 4.9, nagu GAS 53... ehk siis sigalahe aparaat, ameeriklased ikka oskavad masinaid teha, RESPECT neile!

    HAHAHAHAHAAHAHAHAAAA ameeriklased oskavad ainult lahjat õllet teha ja vaesamatele riikidele kalla tungida aga ok see selleks...et mulle pärast turja ei karataks et ma natsa teemast mõõda kirjutasin siis.."mulle meeldivad suured autod"
    Legionär
    Legionär
    VIP Member
    VIP Member


    Male
    Number of posts : 195
    Registration date : 2006-10-20

    Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu Empty Re: Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu

    Post by Legionär Thu Mar 01 2007, 22:39

    Kibre vist mõtles seda vaipert ikka millega ta vastu puud sõitis. Muidu ise olen saanud 1939aasta mercedes SS sõitu kui Adolf mind berliinist Dresdeni ära viskas.
    Adi King
    Adi King
    Übergod
    Übergod


    Male
    Number of posts : 2387
    Age : 36
    Location : seal kus mu auto parasjagu seisab :D
    Work : Rekka härra
    Hobbies : Driving with my car
    Registration date : 2006-09-20

    Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu Empty Re: Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu

    Post by Adi King Fri Mar 02 2007, 12:57

    Legionär wrote:Kibre vist mõtles seda vaipert ikka millega ta vastu puud sõitis. Muidu ise olen saanud 1939aasta mercedes SS sõitu kui Adolf mind berliinist Dresdeni ära viskas.

    Oi kurat kummardus isand Adi poolt sulle. Respect masin!!! Very Happy Worship
    Murdja
    Murdja
    I Can`t Stop Posting
    I Can`t Stop Posting


    Male
    Number of posts : 229
    Age : 37
    Registration date : 2006-10-06

    Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu Empty Re: Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu

    Post by Murdja Sat Mar 03 2007, 17:38

    Dick Justice wrote:Paar päeva tagasi kui otsustasin ERNA retkele ehk linnast jala koju tulema hakata, siis oli mul suur au saada sõitu ühe väga vinge fordiga mitte tavalise fordi vaid SIERRAGA Twisted Evil

    kas ma ka seda sierrat tean Very Happy.

    ise olen saanud Audi TT söitu. Täitsa mönus masin, kiirendas kenasti, välimus pro, sisustus oli ka hää.
    KOdanik
    KOdanik
    Needs Serious Therapy
    Needs Serious Therapy


    Male
    Number of posts : 909
    Age : 36
    Location : Maa
    Work : tudeng/laborant
    Registration date : 2006-12-10

    Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu Empty Re: Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu

    Post by KOdanik Sun Mar 04 2007, 21:12

    Köige vingem oli vist GAZ 35 porde. Boss suur masin, V8. Ise söidan ka vahel sellega aga söitu saades oli lahe see, kui Paasilt (Üle suure tee Urmeti juurest) talgutelt tulime ja vanaisa vintis peaga kodu poole sujus. Siis see ainuke liiklusmärk, mis tee ääres oli ikka nii suurele masinal lihtsalt ei möjunud. Ta kulges ikka rahulikult oma rada. Aga kui tahta läheb asi kurjaks ka.
    Adi King
    Adi King
    Übergod
    Übergod


    Male
    Number of posts : 2387
    Age : 36
    Location : seal kus mu auto parasjagu seisab :D
    Work : Rekka härra
    Hobbies : Driving with my car
    Registration date : 2006-09-20

    Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu Empty Re: Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu

    Post by Adi King Tue Jun 19 2007, 20:56

    Audi A5 Cool Päris kõva pill Turbo Diisli kohta. Sai ka korra sõidetud sellega!


    Last edited by on Fri Jun 22 2007, 00:48; edited 1 time in total
    KOdanik
    KOdanik
    Needs Serious Therapy
    Needs Serious Therapy


    Male
    Number of posts : 909
    Age : 36
    Location : Maa
    Work : tudeng/laborant
    Registration date : 2006-12-10

    Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu Empty Re: Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu

    Post by KOdanik Thu Jun 21 2007, 07:18

    Ojaa, TD uutel autodel mõjub ikka päris julmalt.
    Uue Audi TT-ga sai sõidetud. Suht kõlbulik sõiduriist aint hind on üle pakutud.
    KUKK
    KUKK
    Needs to get out more
    Needs to get out more


    Male
    Number of posts : 516
    Age : 36
    Location : Metsaääre ja Tallinn
    Work : tudeng...
    Hobbies : Ilusad naised...
    Registration date : 2006-12-21

    Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu Empty Re: Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu

    Post by KUKK Thu Jun 21 2007, 07:56

    Seat leon CUPRA ( mitte sõita saanud vaid sõitnud....... woah ) Väike tühimass ja 177 KW Laughing
    Kaidoxx
    Kaidoxx
    Needs To Go To The Doctor
    Needs To Go To The Doctor


    Male
    Number of posts : 1187
    Age : 34
    Location : seal
    Work : õlinäpp ja torumees
    Hobbies : keevitaja
    Registration date : 2006-10-24

    Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu Empty Re: Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu

    Post by Kaidoxx Thu Jun 21 2007, 13:07

    opel vectra
    Dick Justice
    Dick Justice
    LUTITAJA
    LUTITAJA


    Male
    Number of posts : 904
    Age : 33
    Location : Pudelis
    Work : Notsu vaenlane
    Hobbies : learning, creaming, shaving
    Registration date : 2006-09-22

    Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu Empty Re: Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu

    Post by Dick Justice Thu Jun 21 2007, 13:55

    Nojh eks ma ole ka igasugustes autodes käinud..isegi volvoga olen sõitu saanud...
    lolita
    lolita
    I Can`t Stop Posting
    I Can`t Stop Posting


    Female
    Number of posts : 341
    Registration date : 2006-12-29

    Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu Empty Re: Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu

    Post by lolita Fri Jun 22 2007, 12:37

    vaaau... Smile

    Sponsored content


    Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu Empty Re: Millises kõige "vingemas" autos oled sõitnud/sõitu

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28 2024, 15:30