Welcome to life forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome to life forum

Big Happy Family


+12
Murdja
Adi King
Legionär
Blizzard
birdshit
lolita
Dick Justice
Blondy
Kaidoxx
KOdanik
KUKK
suur PISS
16 posters

    V...U te armute raisk...

    Blondy
    Blondy
    Forum Addict
    Forum Addict


    Female
    Number of posts : 374
    Age : 35
    Location : Saaremaa
    Work : Tudeng
    Registration date : 2007-01-02

    V...U te armute raisk... - Page 2 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by Blondy Sat Jan 20 2007, 13:33

    ok no
    vabandust
    KOdanik
    KOdanik
    Needs Serious Therapy
    Needs Serious Therapy


    Male
    Number of posts : 909
    Age : 36
    Location : Maa
    Work : tudeng/laborant
    Registration date : 2006-12-10

    V...U te armute raisk... - Page 2 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by KOdanik Sat Jan 20 2007, 14:06

    Ma olen küll armunud... No sorry, aga need birdshita tuled ikka mõjuvad täiega. Niuksed opelil ees, võtavad lausa jalad pehmeks. Niuksed tuled just ootavad mind, nagu mo tulevane auto, mo kallim. Mo eks, Vectrake, ootas ja ka mind ja kui kohale jõudsin, küll siis nurrus. Deim küll. Tal ei olnud küll neid seksikaid silmi, mis esmapilgust armuma panevad, aga tema lihtsus ja stiil võlusid täiega. Kahju, et roosteuss meie armukesi meilt röövib.
    Blondy
    Blondy
    Forum Addict
    Forum Addict


    Female
    Number of posts : 374
    Age : 35
    Location : Saaremaa
    Work : Tudeng
    Registration date : 2007-01-02

    V...U te armute raisk... - Page 2 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by Blondy Sat Jan 20 2007, 14:14

    okih, mida iganes:D
    KOdanik
    KOdanik
    Needs Serious Therapy
    Needs Serious Therapy


    Male
    Number of posts : 909
    Age : 36
    Location : Maa
    Work : tudeng/laborant
    Registration date : 2006-12-10

    V...U te armute raisk... - Page 2 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by KOdanik Sat Jan 20 2007, 14:17

    Aga on midagi veel paremat ja armsamat kui Vectra ja Astra...
    Ma tean
    Dick Justice
    Dick Justice
    LUTITAJA
    LUTITAJA


    Male
    Number of posts : 904
    Age : 33
    Location : Pudelis
    Work : Notsu vaenlane
    Hobbies : learning, creaming, shaving
    Registration date : 2006-09-22

    V...U te armute raisk... - Page 2 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by Dick Justice Sat Jan 20 2007, 14:21

    Blondy wrote:ei kommenteeri

    blondy blondy ära häbene oma tundeid, mis sa arvad et me kõik oleme eile sündinud Hug
    KOdanik
    KOdanik
    Needs Serious Therapy
    Needs Serious Therapy


    Male
    Number of posts : 909
    Age : 36
    Location : Maa
    Work : tudeng/laborant
    Registration date : 2006-12-10

    V...U te armute raisk... - Page 2 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by KOdanik Sat Jan 20 2007, 14:39

    Loodad saatusekaaslast leida, et ehk on keegi veel sama sees, kui sina? Saad ka korra vanaisa mängida Very Happy
    suur PISS
    suur PISS
    VIP Member
    VIP Member


    Number of posts : 170
    Registration date : 2006-09-22

    V...U te armute raisk... - Page 2 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by suur PISS Sat Jan 20 2007, 22:04

    OOOOOta mida. KUKK jätke rahule nahhui või saate (vastu hambaid) ja perse ka veel(joke).Krt joob või ei joo vaadake ise kuda saate Nahhuiiii .Ei ärge liialt erutuge.....
    avatar
    AdiKing
    Guest


    V...U te armute raisk... - Page 2 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by AdiKing Sun Jan 21 2007, 14:16

    suur PISS wrote:OOOOOta mida. KUKK jätke rahule nahhui või saate (vastu hambaid) ja perse ka veel(joke).Krt joob või ei joo vaadake ise kuda saate Nahhuiiii .Ei ärge liialt erutuge.....

    Ei ei kukele ei anna keegi tappa. Mäletate seal kehtib see seadus et kui omad hakkavad tappa saama siis tullakse kohe appi. Nõnda et tahaks näha kes see tappa annab tra. Beat up
    KOdanik
    KOdanik
    Needs Serious Therapy
    Needs Serious Therapy


    Male
    Number of posts : 909
    Age : 36
    Location : Maa
    Work : tudeng/laborant
    Registration date : 2006-12-10

    V...U te armute raisk... - Page 2 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by KOdanik Sun Jan 21 2007, 14:46

    Ok Kukele sai liiga äkiliselt vastatud, ei tahtnud poja päris ära ka ehmatada. Joome ei sunni ma kedagi, aint mainisin et kahju, kui Kukk oma jutu järgi nagu ilgelt juua tahaks, aga mingid arstinärud selle ära keelavad.
    Adi on tubli kodurahu kaitsja, respect, pudrunui peab ikka kogu aeg igaksjuhuks käepärast olema.
    Adi see jutt, mille pean kõrva taha panema, on kahtlane. Ei meeldi mulle. Pärisinimestega nii nagu kumminikkudega ei käituta!
    Blondy wrote:Jh KOdanik, kui dislavennad koos on, sis anna märku, et ou mine ära..Very Happy eks vaatame kas läheb läbi.
    Blondy, kui niimoodi, siis näen vaid ühte kõiki rahuldavat lahendust: tuleb teha disla vennad-öed.


    Last edited by on Sun Jan 21 2007, 14:48; edited 1 time in total
    suur PISS
    suur PISS
    VIP Member
    VIP Member


    Number of posts : 170
    Registration date : 2006-09-22

    V...U te armute raisk... - Page 2 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by suur PISS Sun Jan 21 2007, 15:46

    Kes see kumminukuga ikka käima hakkab.Ärgem mängige pervosid.Rahunege.Kle peole pole ka mõtet lihtsalt niisama ilastama tulla ja teisi ignoreerida ja kisada jätke meid rahule ja pange tuli kustu :)Kui niimoodi siis parem pange vanemate ees või kodus läga.Keegi pole ütlend et pead tydo pikalt saatma ja klubi järgi jooxma aga end niimoodi isoda ple ka mõtet.Veelkord rahu aint minu arvamus
    lolita
    lolita
    I Can`t Stop Posting
    I Can`t Stop Posting


    Female
    Number of posts : 341
    Registration date : 2006-12-29

    V...U te armute raisk... - Page 2 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by lolita Sun Jan 21 2007, 16:05

    ma ei tea kas ma olen valesti aru saanud et pidude eesmärk peaks olema et igaüks võib ennast vabalt tunda ja teha ometi kord seda mis meeldib. aga nüüd ma vaatan et mingid hirmsad probleemid on üles kerkinud ja parem oleks vist üldse mitte enam pidusid teha sest tüdrukud kasutatakse ära ja tüübid löövad üksteisel veel lõpuks näod segi nende lahkarvamuste pärast... down
    avatar
    AdiKing
    Guest


    V...U te armute raisk... - Page 2 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by AdiKing Sun Jan 21 2007, 16:15

    lolita wrote:ma ei tea kas ma olen valesti aru saanud et pidude eesmärk peaks olema et igaüks võib ennast vabalt tunda ja teha ometi kord seda mis meeldib. aga nüüd ma vaatan et mingid hirmsad probleemid on üles kerkinud ja parem oleks vist üldse mitte enam pidusid teha sest tüdrukud kasutatakse ära ja tüübid löövad üksteisel veel lõpuks näod segi nende lahkarvamuste pärast... down

    Ei tea mina pole ühtegi tüdrukut peol ära kasutanud. Ei tea kuidas teistega on . Üldiselt on vähemalt dislavendadel küll alati lõbus olla olnud. Ja pakun et edaspidi ka....kuigi siinkohal kisuks korra KOdaniku poole kes ei suuda ühtegi pidu enam olla ilma Blondyta. Mäletad seda õhtut KOdanik mis sa pakkusid välja et teeme ühe oleku dislad näkku ja kena aind omad omavahel. Aga mis oli äkki KOdanik kadunud ja tagasi tulles juba Blondy ka kaenlas. Ja kohe teine käitumine... nagu meid poleks enam olemas. Ja ära aja tagasi midagi mul on mõned inimesed tõestuseks ka mis sa ütlesid enne pidu..a okey las see jääb aga lihtsalt väike meeldetuletus sulle. Very Happy
    KOdanik
    KOdanik
    Needs Serious Therapy
    Needs Serious Therapy


    Male
    Number of posts : 909
    Age : 36
    Location : Maa
    Work : tudeng/laborant
    Registration date : 2006-12-10

    V...U te armute raisk... - Page 2 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by KOdanik Sun Jan 21 2007, 17:15

    Ei mäleta, et keegi oleks sellel peol turbo näkku joonud. Kas töesti oli asi selles, et ma ees ei joonud? Asjad ei läind nii, nagu plaanitud. Aga selle turbo näkku tegime ikkagi kahekesta ära Very Happy Väikese hilinemisega aga ära ütle, et oma sönu söin. Aga ma ei saa sellest aru, et miks see, et ma lampi ei joo, teile ette jääb? Kas ilma minuta üldse juua ei saa? Peaks ju kõik rahul olema kui teil on Turbo ja me Blondyga saame koos olla.
    Blondy
    Blondy
    Forum Addict
    Forum Addict


    Female
    Number of posts : 374
    Age : 35
    Location : Saaremaa
    Work : Tudeng
    Registration date : 2007-01-02

    V...U te armute raisk... - Page 2 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by Blondy Sun Jan 21 2007, 17:17

    sry, minu möte oli see, mitte KOdaniku, aga ma ei teadnud teie plaanidest. nii, et THE END selle teemaga nüüd Old Pals
    avatar
    AdiKing
    Guest


    V...U te armute raisk... - Page 2 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by AdiKing Sun Jan 21 2007, 17:19

    KOdanik wrote:Ei mäleta, et keegi oleks sellel peol turbo näkku joonud. Kas töesti oli asi selles, et ma ees ei joonud? Asjad ei läind nii, nagu plaanitud. Aga selle turbo näkku tegime ikkagi kahekesta ära Very Happy Väikese hilinemisega aga ära ütle, et oma sönu söin. Aga ma ei saa sellest aru, et miks see, et ma lampi ei joo, teile ette jääb? Kas ilma minuta üldse juua ei saa? Peaks ju kõik rahul olema kui teil on Turbo ja me Blondyga saame koos olla.

    No jah turbod sai kahepeale lõpus lahendatud aga kahjuks kui nüüd õieti mäletan siis sa läksid nagu ennem kooma mitte ma.
    avatar
    Guest
    Guest


    V...U te armute raisk... - Page 2 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by Guest Sun Jan 21 2007, 20:55

    paistab vist jah, et nagu et kellelgi on keegi olemas, kes teda ootab. ma ei saa aru, milles on dislavendade probleem? aga noh, eestlased pidid ju tuntud olema suure kadeduse poolest. kas asi on nüüd kadeduses, et KOdanikul on aga teistel pole. elage ise ja laske teistel ka elada
    Dick Justice
    Dick Justice
    LUTITAJA
    LUTITAJA


    Male
    Number of posts : 904
    Age : 33
    Location : Pudelis
    Work : Notsu vaenlane
    Hobbies : learning, creaming, shaving
    Registration date : 2006-09-22

    V...U te armute raisk... - Page 2 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by Dick Justice Mon Jan 22 2007, 10:46

    Hmm mina ei ole KOdaniku peale kade......mul on endal omajagu olemas.....ei mina viitsi siin kellegi peale kadedust tunda....heh oleks siis vähemalt põhjust...
    avatar
    Guest
    Guest


    V...U te armute raisk... - Page 2 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by Guest Mon Jan 22 2007, 16:45

    Dick Justice wrote:Hmm mina ei ole KOdaniku peale kade......mul on endal omajagu olemas.....ei mina viitsi siin kellegi peale kadedust tunda....heh oleks siis vähemalt põhjust...
    see ju tore siis. mõnel on naine, keda kallistada, aga mõnelö pudel ja pellaripott
    suur PISS
    suur PISS
    VIP Member
    VIP Member


    Number of posts : 170
    Registration date : 2006-09-22

    V...U te armute raisk... - Page 2 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by suur PISS Mon Jan 22 2007, 18:41

    Hähh vaatan et see teema on päris kuum.Dickjustice on väike iss ikka oo tal on eit, noo......mida iganes.Aga ok Actrosel on kurvem seis nagu näen pelleri pott ha ha.
    avatar
    Guest
    Guest


    V...U te armute raisk... - Page 2 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by Guest Mon Jan 22 2007, 20:50

    suur PISS wrote:Hähh vaatan et see teema on päris kuum.Dickjustice on väike iss ikka oo tal on eit, noo......mida iganes.Aga ok Actrosel on kurvem seis nagu näen pelleri pott ha ha.
    kindlalt mitte, aga mõnele vb sõbib seinaäärne ka kui pelklari potti võtta pole, seda juhtub ikka kui keegi ei oska piiri pidada
    lolita
    lolita
    I Can`t Stop Posting
    I Can`t Stop Posting


    Female
    Number of posts : 341
    Registration date : 2006-12-29

    V...U te armute raisk... - Page 2 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by lolita Tue Jan 23 2007, 05:58

    ma hoiatan: selle jutu jätkudes ei julge varsti ükski tüdruk teie pidudele nina pista...
    Dick Justice
    Dick Justice
    LUTITAJA
    LUTITAJA


    Male
    Number of posts : 904
    Age : 33
    Location : Pudelis
    Work : Notsu vaenlane
    Hobbies : learning, creaming, shaving
    Registration date : 2006-09-22

    V...U te armute raisk... - Page 2 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by Dick Justice Tue Jan 23 2007, 07:40

    suur PISS wrote:Hähh vaatan et see teema on päris kuum.Dickjustice on väike iss ikka oo tal on eit, noo......mida iganes.Aga ok Actrosel on kurvem seis nagu näen pelleri pott ha ha.

    ooota mida v***u kes see siin iss on????Ma tõin näit et ma ei ole KOdaniku peale kade....kurat mehed mis te jamate..........
    avatar
    AdiKing
    Guest


    V...U te armute raisk... - Page 2 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by AdiKing Tue Jan 23 2007, 13:15

    Teeks nõnda et jääks vait ka korraks kõik!!
    KUKK
    KUKK
    Needs to get out more
    Needs to get out more


    Male
    Number of posts : 516
    Age : 36
    Location : Metsaääre ja Tallinn
    Work : tudeng...
    Hobbies : Ilusad naised...
    Registration date : 2006-12-21

    V...U te armute raisk... - Page 2 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by KUKK Tue Jan 23 2007, 13:31

    VAAUUUUUUU ja kuum teema see....Ma lugesin teema läbi ja sain siis aru et KUKELE teeme nahad?????Mix????Martti on näpp sellepärast ta armund on ????
    ja veel üht ja teist mõttetut.Ah jaa tüdrukuga (läga panemine) on jama.....
    noh jah teema kisub käest ära või miss????
    AGA ikkagi milles KUKK süüdi on Mad
    avatar
    AdiKing
    Guest


    V...U te armute raisk... - Page 2 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by AdiKing Tue Jan 23 2007, 13:36

    Blondy wrote:wow, kas töesti on varsti löömat oodata, sellepärast, et kukk läheb mingile mandliopile. no kammooon, suht titelik, vöi mis ise arvate. No kah asi, ei saa enam juua. no juhtub ka paremates peredes. elage edasi


    KOdanik wrote:Jee lööma, lööme Kukel enne oppi näo ilusti siniseks. Lööd ka kampa blondy, sa võid Kuke poole ka minna, kui tast kahju hakkab. Aga see on ikka kole lugu küll ju kui midagi maha võetakse ja siis juua ka ei lubata, võtab lausa silma märjaks.

    Hmm sealt tuli kuke lööma jutt. Blondy midagi ütleb KOdanik kohe kange tegutsema. Laughing A seda peaksid ikka teadma Kodanik et omadele ei minda kallale ja veel vähem kuidasd sa üldse said sellist asja mõelda, või pole sa oma jope enam vä?

    Sponsored content


    V...U te armute raisk... - Page 2 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26 2024, 15:04