Welcome to life forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome to life forum

Big Happy Family


+12
Murdja
Adi King
Legionär
Blizzard
birdshit
lolita
Dick Justice
Blondy
Kaidoxx
KOdanik
KUKK
suur PISS
16 posters

    V...U te armute raisk...

    KUKK
    KUKK
    Needs to get out more
    Needs to get out more


    Male
    Number of posts : 516
    Age : 36
    Location : Metsaääre ja Tallinn
    Work : tudeng...
    Hobbies : Ilusad naised...
    Registration date : 2006-12-21

    V...U te armute raisk... - Page 3 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by KUKK Tue Jan 23 2007, 13:39

    Adi King wrote:
    Blondy wrote:wow, kas töesti on varsti löömat oodata, sellepärast, et kukk läheb mingile mandliopile. no kammooon, suht titelik, vöi mis ise arvate. No kah asi, ei saa enam juua. no juhtub ka paremates peredes. elage edasi


    KOdanik wrote:Jee lööma, lööme Kukel enne oppi näo ilusti siniseks. Lööd ka kampa blondy, sa võid Kuke poole ka minna, kui tast kahju hakkab. Aga see on ikka kole lugu küll ju kui midagi maha võetakse ja siis juua ka ei lubata, võtab lausa silma märjaks.

    Hmm sealt tuli kuke lööma jutt. Blondy midagi ütleb KOdanik kohe kange tegutsema. Laughing A seda peaksid ikka teadma Kodanik et omadele ei minda kallale ja veel vähem kuidasd sa üldse said sellist asja mõelda, või pole sa oma jope enam vä?

    JAH KOdanik jutus kõva mees tegudes....... Laughing
    lolita
    lolita
    I Can`t Stop Posting
    I Can`t Stop Posting


    Female
    Number of posts : 341
    Registration date : 2006-12-29

    V...U te armute raisk... - Page 3 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by lolita Tue Jan 23 2007, 17:20

    KUKK wrote:
    JAH KOdanik jutus kõva mees tegudes....... Laughing

    siin on neid minu meelest rohkemgi. ma ei tea kui kogu see asi üldse paljast kadedusest pole. ma olen ka kade aga sõbrale päris nuga selga lööma ikka ei hakka. nokkimisel ja mõnitamisel on vahe sees ja see siin ei ole enam nokkimine. ma ei tahaks hästi mingit poolt valida sest sinna paarikeste gruppi ma ei kuulu ja vastasleer on liiga karm. aga ma ütlen et minu arust on inetu kellegi nägu täis sõimata ainult sellepärast et tal on midagi mida sul pole... mehed aeg on omal tegutsema hakata!!! Rolling Eyes
    avatar
    Guest
    Guest


    V...U te armute raisk... - Page 3 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by Guest Tue Jan 23 2007, 19:04

    lolita wrote:
    KUKK wrote:
    JAH KOdanik jutus kõva mees tegudes....... Laughing

    siin on neid minu meelest rohkemgi. ma ei tea kui kogu see asi üldse paljast kadedusest pole. ma olen ka kade aga sõbrale päris nuga selga lööma ikka ei hakka. nokkimisel ja mõnitamisel on vahe sees ja see siin ei ole enam nokkimine. ma ei tahaks hästi mingit poolt valida sest sinna paarikeste gruppi ma ei kuulu ja vastasleer on liiga karm. aga ma ütlen et minu arust on inetu kellegi nägu täis sõimata ainult sellepärast et tal on midagi mida sul pole... mehed aeg on omal tegutsema hakata!!! Rolling Eyes
    RESPECT lolita win
    avatar
    AdiKing
    Guest


    V...U te armute raisk... - Page 3 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by AdiKing Tue Jan 23 2007, 23:01

    Kle Actros rules Paluks mitte topelt poste koguaeg teha!! Kasuta kas Edit või quote nuppu!!!
    suur PISS
    suur PISS
    VIP Member
    VIP Member


    Number of posts : 170
    Registration date : 2006-09-22

    V...U te armute raisk... - Page 3 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by suur PISS Wed Jan 24 2007, 17:35

    ]uu rahunege pointless vaidlus oleme sellised nagu olema minu poolest paneme pidusi nii edasi nagu ikka,lahe ju ärge pablage liialt.Tüdrukud on alati oodatud aga vaat kui endal pole siis tulebki uss sisse.>>Äi norm vaskaule ongi parem vaadata...ootan meeleldi uut prallet parimate soovidega Suur Tiss
    lolita
    lolita
    I Can`t Stop Posting
    I Can`t Stop Posting


    Female
    Number of posts : 341
    Registration date : 2006-12-29

    V...U te armute raisk... - Page 3 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by lolita Wed Jan 24 2007, 17:44

    suur PISS wrote:]uu rahunege pointless vaidlus oleme sellised nagu olema minu poolest paneme pidusi nii edasi nagu ikka,lahe ju ärge pablage liialt.Tüdrukud on alati oodatud aga vaat kui endal pole siis tulebki uss sisse.>>Äi norm vaskaule ongi parem vaadata...ootan meeleldi uut prallet parimate soovidega Suur Tiss

    sai ka siia teemasse kord midagi mõistlikku postitatud. Very Happy
    avatar
    AdiKing
    Guest


    V...U te armute raisk... - Page 3 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by AdiKing Wed Jan 24 2007, 17:50

    Arvestades KOdaniku väga räiget postitust ennem...(mille ma muidu ära kustudasin)Aga jah elame elu edasi ja paneme pidu ka nõnda nagu jaksame Very Happy
    Blondy
    Blondy
    Forum Addict
    Forum Addict


    Female
    Number of posts : 374
    Age : 35
    Location : Saaremaa
    Work : Tudeng
    Registration date : 2007-01-02

    V...U te armute raisk... - Page 3 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by Blondy Wed Jan 24 2007, 19:28

    oi oi oi adi, kuid jh elu läheb edasi.. naudime ja pidutseme Very Happy oleme ju alles noored:) Laughing
    Blizzard
    Blizzard
    audiclub.ee


    Male
    Number of posts : 192
    Age : 36
    Work : LKK & AS SK
    Registration date : 2007-01-24

    V...U te armute raisk... - Page 3 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by Blizzard Wed Jan 24 2007, 21:24

    njah... lugesin teema läbi...kõva andmine teil siin käinud, aga kohati tött, kohati minu meelest mõttetut juttu
    Dick Justice
    Dick Justice
    LUTITAJA
    LUTITAJA


    Male
    Number of posts : 904
    Age : 33
    Location : Pudelis
    Work : Notsu vaenlane
    Hobbies : learning, creaming, shaving
    Registration date : 2006-09-22

    V...U te armute raisk... - Page 3 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by Dick Justice Thu Jan 25 2007, 11:07

    NO nii ma võtaks selle teema kokku......mulle aitab sellest et igalühel on midagi õelda selle kohta et mul on oma tüdruk....ega siis sellepärast ei tasu kohe nägusi üles lõõma hakata.....ma teen seda mis ma tahan ja mitte keegi ei tule mulle ütlema kellega ja millal ma koos olen....veel vähem ei hakka keegi mulle ütlema mida ma peol teha võin....läga panemine lame ok Actros või Blizzard või kes iganes sa kuradi türnuffel ei ole....kui sulle ei meeldi et ma olen oma tüdrukuga koos ja läga panen siis hoia heaga eemale..Suur Piss mis sul viga on???Me oleme ju siia maani pällid me oleme elu aeg sõbrad pole vaja siis kohe niimoodi näkku karata......ja KOdanik mis sul on hakkand?Mis kurje postitusi sa teed??Omadele ei keerata...võtke kõik korra aeg maha ja mõelge mida te siia olete näiteks sina ADI sina mõtleksid küll teisiti kui sul naine kõrval oleks ja ei saadaks teda minema kui sa dislat panema hakkad....rahunege velled ja olge normaalsed...
    avatar
    AdiKing
    Guest


    V...U te armute raisk... - Page 3 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by AdiKing Thu Jan 25 2007, 11:12

    Dick Justice wrote:NO nii ma võtaks selle teema kokku......mulle aitab sellest et igalühel on midagi õelda selle kohta et mul on oma tüdruk....ega siis sellepärast ei tasu kohe nägusi üles lõõma hakata.....ma teen seda mis ma tahan ja mitte keegi ei tule mulle ütlema kellega ja millal ma koos olen....veel vähem ei hakka keegi mulle ütlema mida ma peol teha võin....läga panemine lame ok Actros või Blizzard või kes iganes sa kuradi türnuffel ei ole....kui sulle ei meeldi et ma olen oma tüdrukuga koos ja läga panen siis hoia heaga eemale..Suur Piss mis sul viga on???Me oleme ju siia maani pällid me oleme elu aeg sõbrad pole vaja siis kohe niimoodi näkku karata......ja KOdanik mis sul on hakkand?Mis kurje postitusi sa teed??Omadele ei keerata...võtke kõik korra aeg maha ja mõelge mida te siia olete näiteks sina ADI sina mõtleksid küll teisiti kui sul naine kõrval oleks ja ei saadaks teda minema kui sa dislat panema hakkad....rahunege velled ja olge normaalsed...

    Tõsi ta on aga loe paar posti ülevale poole siis näed mida ma kirjutasin. Ja veel et äkki suudaks nüüd korra rahu ka teha. Rolling Eyes Ma löön lukku selle teema vot. Exclamation
    KOdanik
    KOdanik
    Needs Serious Therapy
    Needs Serious Therapy


    Male
    Number of posts : 909
    Age : 36
    Location : Maa
    Work : tudeng/laborant
    Registration date : 2006-12-10

    V...U te armute raisk... - Page 3 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by KOdanik Sat Jan 27 2007, 11:44

    Postitus polnud räige, vaid tösi. Teiste kohta on hea rääkida Adi, aga vat kui midagi sinu kohta öelda, siis kohe postitusi kustutama. Mo postitus olgu tagasi teema all ja samas kohas!
    avatar
    AdiKing
    Guest


    V...U te armute raisk... - Page 3 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by AdiKing Sat Jan 27 2007, 11:52

    KOdanik wrote:Postitus polnud räige, vaid tösi. Teiste kohta on hea rääkida Adi, aga vat kui midagi sinu kohta öelda, siis kohe postitusi kustutama. Mo postitus olgu tagasi teema all ja samas kohas!

    Ära kõhi niipalju pidevalt süüdistasid mind kuigi ma pole midag teind nagu ja ole vait nüüd läks lukku teema ja rahu tuli maapeale või kuidas see oligi. Rolling Eyes
    KOdanik
    KOdanik
    Needs Serious Therapy
    Needs Serious Therapy


    Male
    Number of posts : 909
    Age : 36
    Location : Maa
    Work : tudeng/laborant
    Registration date : 2006-12-10

    V...U te armute raisk... - Page 3 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by KOdanik Sat Jan 27 2007, 12:13

    Jah, kui jutt sinule läheb, siis on kõhimine ja kohe teema lukku.
    Ja muideks, kui tahate nii kangesti mo tegude üle arutada, kas poleks mõistlik mo vastuseid teemas hoida, mitte ära kustuda, kui ei sobi? Ma ei taha, et see asi susisema jääb. Räägime foorumis sotid selgeks. Kuid kahjuks nii ei tule midagi välja, kui üldpilti mainida ei või. Kordan:"Postitus tagasi sinna, kus ta oli". Teema läheb lukkus siis, kui kellegil enam midagi öelda pole.
    Adi wrote:Arvestades KOdaniku väga räiget postitust ennem...(mille ma muidu ära kustudasin)Aga jah elame elu edasi ja paneme pidu ka nõnda nagu jaksame
    Arvestades seda postitust… Mis edasi öelda tahtsid? Kuidas saame seda arvestada, kui selle ära kustutasid???
    Paistab, et sa ei suuda oma tegusid heastada ja see post jääb kuhugi teadmatusse. Väga lühidalt öeldes oli selle sisu järgmine. Adi peaks enda käitumist pidudel jälgima ja teisi vähem tähele panema. Lööma jutt oli irooniline vastus Blondyle, millest aru ei saadud ja üle reageeriti. Ja Kukk võib süüd olla selles, et pakkus välja tüdrukute ära ajamise Disla joomise ajaks. Siis oli veel küsimus Kuke kommentaarile
    Kukk wrote:JAH KOdanik jutus kõva mees tegudes.......
    Kas ma olen midagi tegemata jätnud?
    Siiski on kahju, et Adi nii väiklane inimene on ja oma tegusid heastada ei suuda.
    avatar
    AdiKing
    Guest


    V...U te armute raisk... - Page 3 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by AdiKing Sat Jan 27 2007, 15:40

    KOdanik wrote:Jah, kui jutt sinule läheb, siis on kõhimine ja kohe teema lukku.
    Ja muideks, kui tahate nii kangesti mo tegude üle arutada, kas poleks mõistlik mo vastuseid teemas hoida, mitte ära kustuda, kui ei sobi? Ma ei taha, et see asi susisema jääb. Räägime foorumis sotid selgeks. Kuid kahjuks nii ei tule midagi välja, kui üldpilti mainida ei või. Kordan:"Postitus tagasi sinna, kus ta oli". Teema läheb lukkus siis, kui kellegil enam midagi öelda pole.
    Adi wrote:Arvestades KOdaniku väga räiget postitust ennem...(mille ma muidu ära kustudasin)Aga jah elame elu edasi ja paneme pidu ka nõnda nagu jaksame
    Arvestades seda postitust… Mis edasi öelda tahtsid? Kuidas saame seda arvestada, kui selle ära kustutasid???
    Paistab, et sa ei suuda oma tegusid heastada ja see post jääb kuhugi teadmatusse. Väga lühidalt öeldes oli selle sisu järgmine. Adi peaks enda käitumist pidudel jälgima ja teisi vähem tähele panema. Lööma jutt oli irooniline vastus Blondyle, millest aru ei saadud ja üle reageeriti. Ja Kukk võib süüd olla selles, et pakkus välja tüdrukute ära ajamise Disla joomise ajaks. Siis oli veel küsimus Kuke kommentaarile
    Kukk wrote:JAH KOdanik jutus kõva mees tegudes.......
    Kas ma olen midagi tegemata jätnud?
    Siiski on kahju, et Adi nii väiklane inimene on ja oma tegusid heastada ei suuda.

    Mis tegusi?, Kellele....??

    Kle ok räägime siis minust ka hästi palju anna tulla. Ja viimane pidu ma küll sind T**A VÕTAKS HÄIRINUD EI OLE. SALU OLI SEE KES TEILE PINDA KÄIS MITTE MA SAID ARU. Alati tuled mind seostama enda ja Blondyga. Ja meil polnud midagi selle vasti et kukk pole joonud Rolling Eyes ,Kentsi ja timpsiga sai niigi palju nalja(kui lõhkine huul mul välja jätta)Ja meil ammu arved klaaritud aint sa nokkid siin koguaeg veel ja järgi ei jäta ma nagu lõpetasin ammu ja ikka sa mõlised saad äkki vait ka jääda. Ja nagu ma seal ühes postis mainisin ärge nüüd võtke seda südamesse(KOdanik ja Blondy kuigi jah Blondy solvub ju kohe iga asja peale nagu näha ja tavaliselt kui ma pole midagi teind siis ikka hea mo kaela ajada) Aga vahet pole ei mõju mulle see.


    Last edited by on Sat Jan 27 2007, 15:59; edited 1 time in total
    KOdanik
    KOdanik
    Needs Serious Therapy
    Needs Serious Therapy


    Male
    Number of posts : 909
    Age : 36
    Location : Maa
    Work : tudeng/laborant
    Registration date : 2006-12-10

    V...U te armute raisk... - Page 3 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by KOdanik Sat Jan 27 2007, 15:58

    OK
    Blondy
    Blondy
    Forum Addict
    Forum Addict


    Female
    Number of posts : 374
    Age : 35
    Location : Saaremaa
    Work : Tudeng
    Registration date : 2007-01-02

    V...U te armute raisk... - Page 3 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by Blondy Sat Jan 27 2007, 19:42

    No tänx adi, ma ei solvu midagi nii kergelt iga asja peale, ju sis oli töesti pöhjust. ja ma pole sind süüdistanudki. JObu
    avatar
    AdiKing
    Guest


    V...U te armute raisk... - Page 3 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by AdiKing Sat Jan 27 2007, 19:54

    Tänud Laughing
    lolita
    lolita
    I Can`t Stop Posting
    I Can`t Stop Posting


    Female
    Number of posts : 341
    Registration date : 2006-12-29

    V...U te armute raisk... - Page 3 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by lolita Sat Jan 27 2007, 20:25

    issand jumal eluisu kaob ära.........
    hakkaks nagu korra sujuma aga ei keegi peab ikka jälle uuesti nämmutama hakkama...
    ma olen nii tüdinud kõigest sellest et ma ei saa enam ise ka aru mida ja milleks üldse teen.
    seega võite selle posti rahus ära kustutada.
    KOdanik
    KOdanik
    Needs Serious Therapy
    Needs Serious Therapy


    Male
    Number of posts : 909
    Age : 36
    Location : Maa
    Work : tudeng/laborant
    Registration date : 2006-12-10

    V...U te armute raisk... - Page 3 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by KOdanik Sat Jan 27 2007, 20:28

    Kuidas oleks väikese keefiriga?
    lolita
    lolita
    I Can`t Stop Posting
    I Can`t Stop Posting


    Female
    Number of posts : 341
    Registration date : 2006-12-29

    V...U te armute raisk... - Page 3 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by lolita Sat Jan 27 2007, 20:31

    siin ei aita keefir ka enam. kama on vaja Wink
    avatar
    AdiKing
    Guest


    V...U te armute raisk... - Page 3 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by AdiKing Sat Jan 27 2007, 20:39

    Rahustav tee/kohv peaks asja ära ajama. Smile
    KOdanik
    KOdanik
    Needs Serious Therapy
    Needs Serious Therapy


    Male
    Number of posts : 909
    Age : 36
    Location : Maa
    Work : tudeng/laborant
    Registration date : 2006-12-10

    V...U te armute raisk... - Page 3 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by KOdanik Sun Jan 28 2007, 12:19

    Kui midagi rahustavat ja löögastavat tahate, siis võtke üks korralik talvine saun. Mõnus kaseviht ja mõned korrad lavalt hange minna ülim. Pärast nii hea ja rahulik olemine. Soovitan kõigile.
    avatar
    AdiKing
    Guest


    V...U te armute raisk... - Page 3 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by AdiKing Sun Jan 28 2007, 13:57

    KOdanik wrote:Kui midagi rahustavat ja löögastavat tahate, siis võtke üks korralik talvine saun. Mõnus kaseviht ja mõned korrad lavalt hange minna ülim. Pärast nii hea ja rahulik olemine. Soovitan kõigile.

    Järgi proovitud asi. Jep see tõesti mõjub woah Eriti veel kui hüppad kõhukat lumehange Laughing
    KOdanik
    KOdanik
    Needs Serious Therapy
    Needs Serious Therapy


    Male
    Number of posts : 909
    Age : 36
    Location : Maa
    Work : tudeng/laborant
    Registration date : 2006-12-10

    V...U te armute raisk... - Page 3 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by KOdanik Sun Jan 28 2007, 14:37

    Praeguse lumega võib lausa peakat panna Very Happy

    Sponsored content


    V...U te armute raisk... - Page 3 Empty Re: V...U te armute raisk...

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Tue May 07 2024, 13:05